Airsoft Klub Stráne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vitajte na fóre o Stránskom airsofte =)
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Pravidlá fóra

Goto down 
AutorSpráva
Sh@rk
Site Admin
Site Admin
Sh@rk


Zbraň : AK-47 Beta specnaz Short
Počet príspevkov : 291
Karma : 10
Join date : 06.10.2009
Bydlisko : Martin

Pravidlá fóra Empty
OdoslaťPredmet: Pravidlá fóra   Pravidlá fóra I_icon_minitimeUt jún 15, 2010 6:19 pm

V poslednej dobe tu začínal byť pomerne slušný chaos, preto som sa rozhodol, že by bolo dobré keby toto fórum malo nejaké pravidlá podľa ktorých by sme sa tu riadili. Tento nápad mi ležal v hlave už dlhšie a dnes som sa s nám konečne popasoval Smile Pravidlá niesu nejako krkolomné, preto by som bol rád keby ich každý dodržoval.

Všeobecné pravidlá
1. » Je prísne zakázané vytvárať si viacero užívateľských účtov na fóre
2. » Odvrávanie, nadávanie, alebo ignorovanie pokynov Administrátorov, alebo Členskej Rady na fóre je považované za priestupok.
3. » Za porušovanie pravidiel bude nasledovať varovanie. Po niekoľkých varovaniach sa prejde k zabanovaniu užívateľa na dobu určenú Administrátorom.

Témy a príspevky
4. » Témy zakladajte podľa možnosti tam, kam patria. Pokiaľ sa Vám zdá, že téma sa nedá zaradiť do žiadnej sekcie, alebo fóra, kontaktujte Členskú Radu alebo Admina.
5. » Je zakázané urážanie, nadávanie, osočovanie, rasizmus, erotický materiál, vtipy o postihnutých ľuďoch, fašizmus a podobne.
6. » Ak nejaký príspevok bude obsahovať akúkoľvek formu spamu, bude upravený, alebo odstránený.
7. » Za spam sa považuje správa, ktorá nemá vecný význam. To sú správy typu jj, áno a podobne. Taktiež sa medzi spam zaraďuje aj príspevok obsahujúci čisto slovo ďakujem, alebo iba smajlíka
8. » Pokiaľ to neni nevyhnutné nepíšte 2 príspevky pod sebou, ak chcete príspevok upraviť používajte tlačítko Pravidlá fóra I_icon_edit
9. » Zdržte sa komentovania starších akcií (pre prehľadnosť fóra)
10. » Pri akomkoľvek hlasovaní o povýšení člena alebo o udelení medaile musia hlasovať všetci členovia! Povýšenie alebo udelenie medaile sa uskutoční len ak sa nadpolovičná väčšina vyjadrí za áno.


» Každý užívateľ nesie zodpovednosť za svoje príspevky, Administrátori, Moderátori ani Členská Rada túto zodpovednosť nepreberajú.
Návrat hore Goto down
https://airsoft-strane.slovakforum.net
Sh@rk
Site Admin
Site Admin
Sh@rk


Zbraň : AK-47 Beta specnaz Short
Počet príspevkov : 291
Karma : 10
Join date : 06.10.2009
Bydlisko : Martin

Pravidlá fóra Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravidlá fóra   Pravidlá fóra I_icon_minitimePi júl 02, 2010 8:29 pm

Pridané pravidlo 10.
Návrat hore Goto down
https://airsoft-strane.slovakforum.net
 
Pravidlá fóra
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Rekonštrukcia fóra
» Ako prispievať do fóra?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Airsoft Klub Stráne :: Airsoft :: Sekcia "Pre začiatočníkov"-
Prejdi na: