Airsoft Klub Stráne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vitajte na fóre o Stránskom airsofte =)

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie

Nastavenie vášho profilu

Goto down 
AutorSpráva
Sh@rk
Site Admin
Site Admin
Sh@rk

Zbraň : AK-47 Beta specnaz Short
Počet príspevkov : 291

Nastavenie vášho profilu Empty
OdoslaťPredmet: Nastavenie vášho profilu   Nastavenie vášho profilu I_icon_minitimeSo október 10, 2009 12:02 pm

Nastevenie vášho profilu
1.Najprv treba kliknúť na tlačítko Nastavenie vášho profilu Profil10
2. Zo vštekého najprv treba vyplňiť (ak ešte nemáte) položky označené hviezdičkou (*).
3. Hore klikneme na možnosti a nájdeme položku Vždy pripojiť môj podpis : a ak máte označené "nie" zmeňte na "áno"
4. Natavenie podpisu:
Ak chcete mať v podpise nejaký obrázok alebo text opäť ideme cez profile Arrow podpis a do spodného okianka vložíme obrázok (ak neviete ako vložiť obrázok kliknite TU) alebo text. Výbre je na vás Smile
5. Avatar:
Avatar je vlastne váš užívaťeľský obrázok. V mojom prípade smrtka Smile
Ako ho nastaviť? profile Arrow Obrázok postavičky a tam zvolíme Nahrať obrázok postavičky zo svojho počítača : a nájdite si obrázok v počítači. Pozor! Obrázok nesmie byť moc veľký! Najväčší zhruba tak ako môj! Exclamation

To by bolo zhruba všetko k základným nastaveniam. Ak máte otázku kontaktujte ma pomocou súkromnej správy Nastavenie vášho profilu I_icon_pm alebo po ICQ.

https://airsoft-strane.slovakforum.net

Nastavenie vášho profilu
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Airsoft Klub Stráne :: Airsoft :: Sekcia "Pre začiatočníkov"-
Prejdi na: